Datum: 24/07/2023
Tijd: 15:30
Veld: 1
Ploeg 1: Temmerman Nikolaas & Callebert Frederik
Ploeg 2 : 01 Geblokkeerd op aanvraag & 01 Geblokkeerd op aanvraag
Resultaat:
Ploeg | Set 1 | Set 2 |
---|---|---|
Ploeg 1: (Temmerman Nikolaas & Callebert Frederik) | 13 | 13 |
Ploeg 2: (01 Geblokkeerd op aanvraag & 01 Geblokkeerd op aanvraag) | 0 | 0 |
Datum: 02/08/2023
Tijd: 18:00
Veld: 3
Ploeg 3: Peirs Rudy & Debusschere Alex
Ploeg 4 : Vanackere Kristof & Demeurisse Davy
Resultaat:
Ploeg | Set 1 | Set 2 |
---|---|---|
Ploeg 3: (Peirs Rudy & Debusschere Alex) | 0 | 11 |
Ploeg 4: (Vanackere Kristof & Demeurisse Davy) | 13 | 13 |
Datum: 10/08/2023
Tijd: 20:00
Veld: 4
Ploeg 5: De Keyser Bram & Desloover Kenneth
Ploeg 6 : Sturm Tim & Patteeuw Thijs
Resultaat:
Ploeg | Set 1 | Set 2 | Set 3 |
---|---|---|---|
Ploeg 5: (De Keyser Bram & Desloover Kenneth) | 11 | 13 | 13 |
Ploeg 6: (Sturm Tim & Patteeuw Thijs) | 13 | 8 | 6 |
Datum: 24/07/2023
Tijd: 15:30
Veld: 2
Ploeg 7: 01 Geblokkeerd op aanvraag & 01 Geblokkeerd op aanvraag
Ploeg 8 : Tanghe Gerben & Vandesteene Maxim
Resultaat:
Ploeg | Set 1 | Set 2 |
---|---|---|
Ploeg 7: (01 Geblokkeerd op aanvraag & 01 Geblokkeerd op aanvraag) | 0 | 0 |
Ploeg 8: (Tanghe Gerben & Vandesteene Maxim) | 13 | 13 |
Datum: 24/07/2023
Tijd: 15:30
Veld: 3
Ploeg 9: Wyffels Birger & Lecoutere Philip
Ploeg 10 : 01 Geblokkeerd op aanvraag & 01 Geblokkeerd op aanvraag
Resultaat:
Ploeg | Set 1 | Set 2 |
---|---|---|
Ploeg 9: (Wyffels Birger & Lecoutere Philip) | 13 | 13 |
Ploeg 10: (01 Geblokkeerd op aanvraag & 01 Geblokkeerd op aanvraag) | 0 | 0 |
Datum: 17/08/2023
Tijd: 19:30
Veld: 1
Ploeg 11: Termote Steven & Staelens Frederik
Ploeg 12 : Staelens Sebastien & D'Hondt Kevin
Resultaat:
Ploeg | Set 1 | Set 2 |
---|---|---|
Ploeg 11: (Termote Steven & Staelens Frederik ) | 7 | 3 |
Ploeg 12: (Staelens Sebastien & D'Hondt Kevin) | 13 | 13 |
Datum: 15/08/2023
Tijd: 10:00
Veld: 2
Ploeg 13: Van Quickelberghe Michiel & Ferteyn Timothy
Ploeg 14 : Mattan Jean-Pierre & Deryckere Guy
Resultaat:
Ploeg | Set 1 | Set 2 |
---|---|---|
Ploeg 13: (Van Quickelberghe Michiel & Ferteyn Timothy) | 3 | 12 |
Ploeg 14: (Mattan Jean-Pierre & Deryckere Guy) | 13 | 13 |
Datum: 24/07/2023
Tijd: 15:30
Veld: 4
Ploeg 15: 01 Geblokkeerd op aanvraag & 01 Geblokkeerd op aanvraag
Ploeg 16 : Cornelissen Alexander & Mattan Bart
Resultaat:
Ploeg | Set 1 | Set 2 |
---|---|---|
Ploeg 15: (01 Geblokkeerd op aanvraag & 01 Geblokkeerd op aanvraag) | 0 | 0 |
Ploeg 16: (Cornelissen Alexander & Mattan Bart) | 13 | 13 |
Datum: 24/07/2023
Tijd: 17:30
Veld: 1
Ploeg 17: Vierstraete Jurgen & Vandecasteele Bart
Ploeg 18 : 01 Geblokkeerd op aanvraag & 01 Geblokkeerd op aanvraag
Resultaat:
Ploeg | Set 1 | Set 2 |
---|---|---|
Ploeg 17: (Vierstraete Jurgen & Vandecasteele Bart) | 13 | 13 |
Ploeg 18: (01 Geblokkeerd op aanvraag & 01 Geblokkeerd op aanvraag) | 0 | 0 |
Datum: 16/08/2023
Tijd: 20:30
Veld: 3
Ploeg 19: Lefever Maxim & Lefever Bryan
Ploeg 20 : Decock Sam & Vandecasteele Niels
Resultaat:
Ploeg | Set 1 | Set 2 | Set 3 |
---|---|---|---|
Ploeg 19: (Lefever Maxim & Lefever Bryan) | 13 | 6 | 11 |
Ploeg 20: (Decock Sam & Vandecasteele Niels) | 4 | 13 | 13 |
Datum: 07/08/2023
Tijd: 19:30
Veld: 3
Ploeg 21: Vanruymbeke Bart & Devos Dries
Ploeg 22 : Feys Tom & Demeurisse Andy
Resultaat:
Ploeg | Set 1 | Set 2 |
---|---|---|
Ploeg 21: (Vanruymbeke Bart & Devos Dries) | 12 | 12 |
Ploeg 22: (Feys Tom & Demeurisse Andy) | 13 | 13 |
Datum: 24/07/2023
Tijd: 17:30
Veld: 2
Ploeg 23: 01 Geblokkeerd op aanvraag & 01 Geblokkeerd op aanvraag
Ploeg 24 : Deprez Filip & Vervaeke Beni
Resultaat:
Ploeg | Set 1 | Set 2 |
---|---|---|
Ploeg 23: (01 Geblokkeerd op aanvraag & 01 Geblokkeerd op aanvraag) | 0 | 0 |
Ploeg 24: (Deprez Filip & Vervaeke Beni) | 13 | 13 |
Datum: 10/08/2023
Tijd: 17:30
Veld: 1
Ploeg 25: Devloo Stephan & Bouckaert Lieven
Ploeg 26 : Varrewaere Stefaan & Desmet Marc
Resultaat:
Ploeg | Set 1 | Set 2 |
---|---|---|
Ploeg 25: (Devloo Stephan & Bouckaert Lieven) | 13 | 13 |
Ploeg 26: (Varrewaere Stefaan & Desmet Marc) | 12 | 5 |
Datum: 24/07/2023
Tijd: 17:30
Veld: 3
Ploeg 27: Cauwelier Bart & Demyttenaere Freddy
Ploeg 28 : 01 Geblokkeerd op aanvraag & 01 Geblokkeerd op aanvraag
Resultaat:
Ploeg | Set 1 | Set 2 |
---|---|---|
Ploeg 27: (Cauwelier Bart & Demyttenaere Freddy) | 13 | 13 |
Ploeg 28: (01 Geblokkeerd op aanvraag & 01 Geblokkeerd op aanvraag) | 0 | 0 |
Datum: 17/08/2023
Tijd: 19:30
Veld: 3
Ploeg 29: Schamp Dieter & Nuyttens Giovanni
Ploeg 30 : Ronse Mathieu & Deryckere Maxim
Resultaat:
Ploeg | Set 1 | Set 2 | Set 3 |
---|---|---|---|
Ploeg 29: (Schamp Dieter & Nuyttens Giovanni) | 8 | 13 | 2 |
Ploeg 30: (Ronse Mathieu & Deryckere Maxim) | 13 | 5 | 13 |
Datum: 24/07/2023
Tijd: 17:30
Veld: 4
Ploeg 31: 01 Geblokkeerd op aanvraag & 01 Geblokkeerd op aanvraag
Ploeg 32 : Deknudt Sebastien & Sturm Rutger
Resultaat:
Ploeg | Set 1 | Set 2 |
---|---|---|
Ploeg 31: (01 Geblokkeerd op aanvraag & 01 Geblokkeerd op aanvraag) | 0 | 0 |
Ploeg 32: (Deknudt Sebastien & Sturm Rutger) | 13 | 13 |
Datum: 16/08/2023
Tijd: 19:30
Veld: 4
Ploeg 1: Temmerman Nikolaas & Callebert Frederik
Ploeg 4 : Vanackere Kristof & Demeurisse Davy
Resultaat:
Ploeg | Set 1 | Set 2 |
---|---|---|
Ploeg 1: (Temmerman Nikolaas & Callebert Frederik) | 13 | 13 |
Ploeg 4: (Vanackere Kristof & Demeurisse Davy) | 8 | 7 |
Datum: 04/09/2023
Tijd: 20:00
Veld: 1
Ploeg 5: De Keyser Bram & Desloover Kenneth
Ploeg 8 : Tanghe Gerben & Vandesteene Maxim
Resultaat:
Ploeg | Set 1 | Set 2 |
---|---|---|
Ploeg 5: (De Keyser Bram & Desloover Kenneth) | 4 | 10 |
Ploeg 8: (Tanghe Gerben & Vandesteene Maxim) | 13 | 13 |
Datum: 31/08/2023
Tijd: 19:30
Veld: 3
Ploeg 9: Wyffels Birger & Lecoutere Philip
Ploeg 12 : Staelens Sebastien & D'Hondt Kevin
Resultaat:
Ploeg | Set 1 | Set 2 | Set 3 |
---|---|---|---|
Ploeg 9: (Wyffels Birger & Lecoutere Philip) | 13 | 3 | 7 |
Ploeg 12: (Staelens Sebastien & D'Hondt Kevin) | 7 | 13 | 13 |
Datum: 29/08/2023
Tijd: 18:00
Veld: 4
Ploeg 14: Mattan Jean-Pierre & Deryckere Guy
Ploeg 16 : Cornelissen Alexander & Mattan Bart
Resultaat:
Ploeg | Set 1 | Set 2 | Set 3 |
---|---|---|---|
Ploeg 14: (Mattan Jean-Pierre & Deryckere Guy) | 13 | 6 | 2 |
Ploeg 16: (Cornelissen Alexander & Mattan Bart) | 11 | 13 | 13 |
Datum: 14/09/2023
Tijd: 20:00
Veld: 1
Ploeg 17: Vierstraete Jurgen & Vandecasteele Bart
Ploeg 20 : Decock Sam & Vandecasteele Niels
Resultaat:
Ploeg | Set 1 | Set 2 |
---|---|---|
Ploeg 17: (Vierstraete Jurgen & Vandecasteele Bart) | 6 | 4 |
Ploeg 20: (Decock Sam & Vandecasteele Niels) | 13 | 13 |
Datum: 24/08/2023
Tijd: 19:30
Veld: 1
Ploeg 22: Feys Tom & Demeurisse Andy
Ploeg 24 : Deprez Filip & Vervaeke Beni
Resultaat:
Ploeg | Set 1 | Set 2 |
---|---|---|
Ploeg 22: (Feys Tom & Demeurisse Andy) | 13 | 13 |
Ploeg 24: (Deprez Filip & Vervaeke Beni) | 8 | 12 |
Datum: 22/08/2023
Tijd: 19:00
Veld: 2
Ploeg 25: Devloo Stephan & Bouckaert Lieven
Ploeg 27 : Cauwelier Bart & Demyttenaere Freddy
Resultaat:
Ploeg | Set 1 | Set 2 | Set 3 |
---|---|---|---|
Ploeg 25: (Devloo Stephan & Bouckaert Lieven) | 12 | 13 | 8 |
Ploeg 27: (Cauwelier Bart & Demyttenaere Freddy) | 13 | 8 | 13 |
Datum: 13/09/2023
Tijd: 20:00
Veld: 1
Ploeg 30: Ronse Mathieu & Deryckere Maxim
Ploeg 32 : Deknudt Sebastien & Sturm Rutger
Resultaat:
Ploeg | Set 1 | Set 2 |
---|---|---|
Ploeg 30: (Ronse Mathieu & Deryckere Maxim) | 12 | 12 |
Ploeg 32: (Deknudt Sebastien & Sturm Rutger) | 13 | 13 |
Datum: 21/09/2023
Tijd: 19:45
Veld: 4
Ploeg 1: Temmerman Nikolaas & Callebert Frederik
Ploeg 8 : Tanghe Gerben & Vandesteene Maxim
Resultaat:
Ploeg | Set 1 | Set 2 |
---|---|---|
Ploeg 1: (Temmerman Nikolaas & Callebert Frederik) | 13 | 13 |
Ploeg 8: (Tanghe Gerben & Vandesteene Maxim) | 7 | 6 |
Datum: 28/09/2023
Tijd: 19:00
Veld: 4
Ploeg 12: Staelens Sebastien & D'Hondt Kevin
Ploeg 16 : Cornelissen Alexander & Mattan Bart
Resultaat:
Ploeg | Set 1 | Set 2 |
---|---|---|
Ploeg 12: (Staelens Sebastien & D'Hondt Kevin) | 6 | 1 |
Ploeg 16: (Cornelissen Alexander & Mattan Bart) | 13 | 13 |
Datum: 21/09/2023
Tijd: 20:00
Veld: 2
Ploeg 20: Decock Sam & Vandecasteele Niels
Ploeg 22 : Feys Tom & Demeurisse Andy
Resultaat:
Ploeg | Set 1 | Set 2 |
---|---|---|
Ploeg 20: (Decock Sam & Vandecasteele Niels) | 0 | 7 |
Ploeg 22: (Feys Tom & Demeurisse Andy) | 13 | 13 |
Datum: 25/09/2023
Tijd: 19:00
Veld: 1
Ploeg 27: Cauwelier Bart & Demyttenaere Freddy
Ploeg 32 : Deknudt Sebastien & Sturm Rutger
Resultaat:
Ploeg | Set 1 | Set 2 |
---|---|---|
Ploeg 27: (Cauwelier Bart & Demyttenaere Freddy) | 12 | 8 |
Ploeg 32: (Deknudt Sebastien & Sturm Rutger) | 13 | 13 |
Datum: 02/10/2023
Tijd: 19:30
Veld: 4
Ploeg 1: Temmerman Nikolaas & Callebert Frederik
Ploeg 16 : Cornelissen Alexander & Mattan Bart
Resultaat:
Ploeg | Set 1 | Set 2 |
---|---|---|
Ploeg 1: (Temmerman Nikolaas & Callebert Frederik) | 7 | 0 |
Ploeg 16: (Cornelissen Alexander & Mattan Bart) | 13 | 13 |
Datum: 04/10/2023
Tijd: 19:00
Veld: 2
Ploeg 22: Feys Tom & Demeurisse Andy
Ploeg 32 : Deknudt Sebastien & Sturm Rutger
Resultaat:
Ploeg | Set 1 | Set 2 |
---|---|---|
Ploeg 22: (Feys Tom & Demeurisse Andy) | 13 | 13 |
Ploeg 32: (Deknudt Sebastien & Sturm Rutger) | 1 | 8 |
Datum:
Tijd:
Veld:
Ploeg 16: Cornelissen Alexander & Mattan Bart
Ploeg 22 : Feys Tom & Demeurisse Andy
Resultaat:
Ploeg | |||
---|---|---|---|
Ploeg 16: (Cornelissen Alexander & Mattan Bart) | |||
Ploeg 22: (Feys Tom & Demeurisse Andy) |